Křišťál matky Země

Vyprodáno

Silná zemská křišťálová hůlka, jenž přichází pro ty, kdo plně necítí své hluboké kořeny a propojení s matkou Zemí, pro ty, jenž jsou více éteričtí, jsou jim přirozené vize, létání a lehkost, plynulost života, avšak věci neumí dotáhnout do konce, mají problémy s přijetím hmnoty a hojností. 

Tento křišťál zrozen z hluboké matky Země, tady přichází jako pomocník pro propojení jak se Zemí, tak s nebesy, aby se vše projevilo v přítomnosti. 

Krystal hodně působí na 1. a 2. čakru, má velmi zemskou energii, která předává potřebnou stabilitu, zázemí, přijetí hmoty a přijetí principů Země a jejích zákonitostí, zákonitosti živlů. Pocit bezpečí, že Země je naše matka a je o nás postaráno, že můžeme povolit a nechat se vést Zemí, Vesmírem v dokonalém souladu. 

Je zde práce s hojností a pochopením, že všechno máme k dispozici, všeho je dostatek, že pouze sami svým přesvědčením a omezením neprožíváme hojnost ve všech oblastech, tak jak bychom mohli. 

Křišťálová hůlka propojuje a pomáhá v komunikaci s bytostmi Země, s rostlinnými bytostmi, s Elfy, vílami, dévami, stráži prostrů a Země - bran, ochránci Draky.


2 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ