Lemurský křišťál mystérium ISIS - 4 kg

Vyprodáno

Surový Lemurský křišťál v posvátném geometrickém tvaru jako ISIS krystal, jenž přichází zastupovat harmonii mužských-ženských energií a střed, kdy stojíme uprostřed těchto energií v osobním portálu Harmonie.

Tyto krystaly jsou zároveň propojené s mystérii Bohyně ISIS, milující bohyně, která je aktivní skrze své světelné těla na Zemi, kde jí můžeme být součástí a můžeme tak cítit volání tohoto krystalu, pro otevření a ukotvení určitých energií skrze Krystalické Vědomí. 

Krystaly v každé sféře a období Vzestupu hráli svoji důležitou roli. Jsou to učitelé moudrosti a je v nich vepsána Moudrost a vývoje Země, našeho planetárního systému. Pomáhá nám na naší cestě prohlubovat prožitky skrze Srdce, které jsou s námi propojené, které se nás týkají, které máme objevit, přijmout. 

Je zde i pochopení své síly, svého Vědomí skrze fyzické tělo. Krystal slouží jako studnice moudrosti a informací propojených s různými technikami, zasvěceními, jimiž jsme sami prošli... to vše máme v sobě ukotvené a k dispozici. Je potřeba naše Světlo a Vědomí rozzářit a aktivovat. Čeká se pouze na tebe a tvé kroky. Jsi veden a jsi propojen s mnoha průvodci, kteří tě podporují na cestě tvého Probuzení, Vzestupu a především přijetí tvé síly a ukotvení ve fyzickém těle. 

Aby tělo bylo posvátným nástrojem ve hmotě, kde může konat zázraky. 

Pomáhá nám pro rozpomenutí si svých darů, které neseme a kterých je mnoho. Je to dar léčení myšlenkou i dotykem, telepatie, cestování prostorem, komunikace s jemnohmotnou sférou. Zrcadlí nám veškerá zasvěcení, která už jsme prošli a které jsme připraveni vidět a znovu v nás odemknout v pokoře.

To vše, ale cítit v sobě. Je mnoho pásem a mnoho informací, mnoho ilzují, jenž obklopují lidský svět, a tak naladit se na vyšší energie, skrze tyto pásma je pro mnohé velmi složité... Tak tento krystal je vibračním vysílačem, který nám pomáhá odkloňovat to, co k nám nepatří. 

13 000,00 Kč

Je pomocníkem vydat se do hlubin sebe sama, komnat, které jsme zapečetili, abychom je už nikdy nemuseli spatřit. Nyní ale nastává čas vyučtování... abychom mohli pohlédnout své Pravdě do očí a vydat se na další cestu.

Tato cesta není jednoduchá, je pro ty, kteří hledají Pravdu, pro ty, kteří se skutečně rozhodli podstoupit změny nehledě na to, co říkají ostatní. Možná budou probíhat očisty, možná se svět kolem nás změní... ale na cestě pak přijdou plody a dary a život promění se v zázrak.

Až se plně ukotvíme v sobě a budeme to mít... pak můžeme sdílet a předávat druhým. Nenechávat si Moudrost pro sebe.

Krom všech uvedených věcí se jedná o Křišťálové Jádro v mém domově zastpující energii, která se se mnou propojí a bude přesně vědět, kdy co má vysílat a jak se mnou pracovat. Je to společník na mé cestě, krystal ze kterého mohu dlouho čerpat..

Jedná se zároveň o křišťál Lemurský, propojený s touto dobou, informacemi a lemurskými bratry a sestrami. Velké kusy krystalů jsou vzájemně propojeny, a tak vše, co obsáhne někdo jiný, něco unikátního pro lidstvo stáhne, je sdíleno krystaly, aby se vše rychleji posunulo a bylo ostatním k dispozici pro společný Růst Lidstva na Zemi.

Udržuj své světlo a vibrace, na ničem jiném nezáleží. Buď světelným otiskem na Zemi, ostatní to uvidí, ucítí a budou mít tak víru a sílu posunout se také.

Buď tím, kým jsi byl předurčen se stát. Ve své velikosti, v harmonii a Lásce ke všemu Živoucímu.

Lemurský krystal má 4 kg...cena přišla s číslem 13 jako mystérium Života, Božského principu, zásahu...

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ