Krystal Nové Doby

Vyprodáno

Krystal Nové Doby, Nových energií a Vytváření nových pozitivních Vzorců a jejich ukotvení na Zemi.

Nádherný unikátní křišťál z Madagaskaru, který prochází mnoho strukturami a dimenzemi a je propojený se Vším, co Jest, a tak v tomto celku se neustále proměňuje a tím se aktualizuje. Je tak vysílač neustále aktuálních energií. 

Nic není stálého, vše se vyvíjí, někdy můžeme odhlalit obrovskou věc, která se dotkne naší podstaty, postaví nás před zkoušku, toho jak tyto nové věci přijmeme. Jestli nás to zastaví a budeme pochybovat, nebo budeme ohební a přizpůsobíme se rychlým změnám, a v této spirále najdeme a ukotvíme v sobě klid a přijdeme na určitou stabilitu. 

Krystal nás učí pružnosti a přizpůsobení se neustále Novým, silným věcem, které vstupují do našeho života. Vždy nám zprostředkovává NadHled a otevření se zázrakům Vesmíru, živoucí Nekonečnosti. 

V krystalu je toho mnoho, můžete vnímat akášické záznamy, jenž jsou posyktnuty majiteli krystalu, i pro další bytosti, jenž ho budou držet v rukou, můžete v něm vnímat světelné bytosti a především mnoho symbolů, jenž jsou součástí krystalu.

Krystal v sobě nese jak Ametyst, tak také Záhnědu, což je viditelné i na fotkách, tato kombinace je velmi účinná, neboť je zde zastoupena jak silná duchovní složka, tak také ukotvující energie. Je to Trojesence, Trojjedinečnost Těla, Duše a Ducha v dokonalé Harmonii všeho, Co jste projevené. 


3 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ