Křišťál okno + strážce zázmamů + klíč

Vyprodáno

Tento krystal je jako Vesmírné Zrcadlo, ve své středové části se nachází okno, skrz které můžeme uvidět věci a situace za oponou, abychom se nazaujatě stali pozorovali a viděli skutečný příběh, a tím i onen uzel určité situace, kterou můžeme řešit.

Krystal dokáže putovat časy, oknem můžeme vidět jak svou minulost, životy, které jsme prošli a především situace, které se nám opakují a vznikly v minulém životě - abychom si z nich vzali poučení a situaci změnili.

Můžeme také nahlédnout do budoucnosti, respektive na energii toho, kam naše duše směřuje a jaké si dala Duše plány, které by chtěla vykonat.

Těmto typům krystalů se říká window quartz.

Samozřejmě dnešní čas je velmi rychlý a vše se mění. Mnoho bytostí vnímá, že by už dávno měli dělat své poslání, avšak také duše cítí, že na některé věci ještě lidstvo není připraveno, plány duše se tak přizpůsobují a mění podle našich potřeb.

To co je nám ale dané, jaké dary si zde neseme a které bychom měli s ostatními sdílet pro nejvyšší dobro a Vzestup, nechť se nám v pohledu na krystal zobrazí.

Krystal se přikládá oním okýnkem na 3. oko a nebo se v uvolněném a meditativním stavu se můžete uvolněně dívat do oknénka s otevřenými nebo zavřenými oči.

 

830,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ