Křišťál osobní léčitel + fantom

Vyprodáno

Křišťál jako osobní léčitel se zelenou esencí, s vnitřním fantomem. Tento krystal je zde jako osobní léčitel, jako oboustranně ukončený masážní krystal pro práci s tělem, ale také k řešení vzniklých bodů, kde se staly nějaké bloky, fyzické problémy, jejich počátek, abychom věci pochopili, odpustili a mohli se tak po tomto přijetí otevřít uzdravení těla.

Pro ty, jenž své tělo mají v souladu s Duchem, Duší pak s tímto krystalem mohou narovnávat do své podstaty posvátnou geometrii těla a aktivaci na úrovni DNA. Krystalická proměna skrze naše fyzické tělo.

Krystal léčitel nás také otevírá léčení těch nejhlubších energiích v nás, propuštění bolesti, smutku, nenaplnění, samoty.

Zelená esence nás prostupuje a velmi uklidňuje, nalazuje na to, že je všechno v pořádku a že pokud opravdu chceme, věci se změní, vyléčení je možné. Předává nám poselství Víry v Sebe-Uzdravení. Pochopení situace a přijetí naší síly, přijetí Víry. Zelený paprsek těchto krystal je pak propojený s Archandělem Rafaelem a nebeskými léčiteli, kteří nám pomohou ulevit, ale také nahlédnout do situace z jiných úhlů.

Krystal se krásně hodí do ruky, je to kontaktní krystal. 

0,5 kg

1 880,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ