Lemurský křišťál Propojení + okno + akášické vrstvy

Vyprodáno

Nádherný lemurský křišťál jako Vesmírné Zrcadlo, ve své středové části se nachází velké krystalické okno, skrz které můžeme uvidět věci a situace za oponou, abychom se nazaujatě stali pozorovali a viděli skutečný příběh, a tím i onen uzel určité situace, kterou můžeme řešit.

Krystal dokáže putovat časy, oknem můžeme vidět jak svou minulost, životy, které jsme prošly a především situace, které se nám opakují a vznikly v minulém životě - abychom si z nich vzali poučení a situaci změnili, tak můžeme také nahlédnout do budoucnosti, respektive na energii toho, kam naše duše směřuje a jaké si dala Duše plány, které by chtěla vykonat. 

Nehlédnout do naší síly, podstaty a všech potenciálů, které můžeme skutečně naplnit. 

Samozřejmě dnešní čas je velmi rychlý a vše se mění. Mnoho bytostí vnímá, že by už dávno měli dělat své poslání, avšak také duše cítí, že na některé věci ještě lidstvo není připraveno, plány duše se tak přizpůsobují a mění podle našich potřeb. Vše se mění, aktualizuje a můžeme cítit nesoulad mezi přítomností a tím, co už by ,,mělo být,, 

Krystal se přikládá oním okýnkem na 3. oko a nebo se v uvolněném a meditativním stavu se můžete uvolněně dívat do okénka s otevřenými nebo zavřenými oči, do krystalu také vstupovat a nechat ho tak vyprávět příběh, který s námi chce sdílet. 

Křišťál je propojený s dalším krystalem, ač by to mohl být partnerský krystal, tady je spíš energie Propojení s druhými energiemi, něčím, co je odlišné a chce být přijímáno, pochopeno. Kde s námi mohou jít po boku lidí, kteří jsou odlišní ve svých názorech, ale mají srdce na pravém místě. A to srdce je portálem a klíčem komunikace a stejného cíle... 

Mezi sebou tvoří Akášickou mřížku, kde se stáhnout a ukotví naše záznamy, až se s krystalem propojíme...

0,4 kg 

2 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ