Křišťál prastaré moudrosti

Vyprodáno

Nádherný surový prastarý krystal, který nese vnitřní moudrost, kterou s námi chce sdílet a vibrace, které se nesou prostorem a rozeznívají v nás prastarou píseň, kterou zná naše srdce. Píseň Lásky. 

Křišťál je plný pochopený a prošel zde na Zemi ve spojení s projektem Lidstva mnoho věků, etap a nese v sobě Změny, Vývoj a zároveň Božský dokonalý Řád, když se něco končí, vždy něco nového začíná, vše je tak v dokonalém pořádku.

Krystal moudrost věků je zároveň Vědomím propojený se Zemskými i Vesmírnými krystaly, je krystalem osobním, který nese univerzální a širokospektrální energie. 

Můžeme s ním přijímat a stahovat energie, nové informace, kódy, energie a informace, naopak pak vysílat své záměry a přání, aktivovat místa na těle i v přírodě, dodat jim energie a také léčit jeho paprskem...dá se použít na vše, co naše srdce pocítí.

Takovéto moudré krystaly vypadají nenápadně, aby se dostaly do rukou těm, kteří jsou povolaní a poznají je, kdo je skutečně ucítí svým srdcem. Ač nevypadají, koncentrují v sobě obrovské množství energie a dokáží vyslat velmi silný světelný paprsek.

1 700,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ