Lemurský křišťál Transmitter + propojení Přírody

Vyprodáno

Nádherný kousek lemurského křišťálu do ruky, kterým prochází zelená inkluze, která je propojená s přírodní sférou a bytostmi přírody.

Pomáhá nám ve vibrační komunikaci s rostlinnou sférou, s dévy stromů, přírodních bytostí, strážců lesů, potoků, studánek, řek, různých přírodních portálů a energetických bran. 

Navíc se geometricky jedná o krystal vysílač - transmitter, který slouží jako dokonalý vysílač, ale také přijímač příchozích informací, energií, informací, které s námi chtějí komunikovat a propojit se s námi. Můžeme se s nimi zlepšovat v intuici a otevření se jemnohmotné komunikaci především s tímto krystalem s přírodní sférou Země. 

Pokud rádi pracujete se Zemí a jejími dary a cítíte, že jste víc než ostatní propojení s přírodou, která vás volá, krystal vám pomůže otevřít tyto energie a informace z této sféry úplně z jiné podstaty.

Krystal je průvodcem po důležitých místech Země, kde předává své vibrace a zároveň načerpává informace a zprávy z prostorou, které v sobě ukotvuje a vyrařuje svému majiteli pro jazyk a zprávy, které snadněji pochopí.

Krystal můžeme nosit neustále u sebe a v přírodě se i skrze krystal naučit propojovat nebo slyšet zprávy, které k nám z jemnohmotných sfér přicházejí. Zároveň má ale plošku, na které může stát a být tak dokonalým vysílačem - přijímačem.

0,45 kg

1 800,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ