Křišťál prostupující Kristovské Vědomí

Vyprodáno

Křišťál, jenž sehrál v určitém odbobí své naplnění a předání jako strážce záznamů. Dospěl k tomu, k čemu byl vyvolen, naprogramován a předal vše, co bylo potřeba. Avšak vše má vždy další cestu, svůj další vývoj, i když si myslíme, že jsme dospěli do určitého pevného bodu poznání. 

Tak i tento krystal nechal se prostoupit ve své hlavní špici novým krystalem, přijal Nové energie a propojil se s nimi a tak je nyní jako JEDEN. Propojil se s  krystalem mnohem mladším, s Novými energiemi a Novým poznáním. 

Tento mladší křišťál je svým Věděním a poznáním výjimečným, neboť je to právě on, který je zářičem Kristovského Vědění, Kristovských energií. Krystal dospěl do své dokonalé formy krystalu s poměrem stěn 7x3 a 3x3.

Křišťál nám ukazuje otevření se novým nápadům, novým myšlenkám, energiím, novým lidem a také mladším generacím, které pro nás mohou mít zdrojové, klíčové informace, a tím tak může započít nové cesta, spolupráce. 

Křišťál kristovských energií nás nalazue na naší podstatu a osobní dary, které neseme, přijetí naší síly a nových energií a informací do našich fyzických těl, buněk, až do genových klíčů a úrovně DNA.

Křišťál nás zarovnává do Božské osy, do přítomnosti a zesílení našeho osobního světelného portálu, kde můžeme přijímat a stahovat veškeré informace, ke kterým chceme znát odpovědi..

Jsou to energie, které v sobě máme ukotvené a mají být projevené v našem životě, bez posuzování, hodnocení, vidění cesty života především naším otevřeným Srdcem...


3 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ