Křišťál průzračné čistoty

Vyprodáno

Nádherný, absolutně průzračný křišťál, která v sobě nese mnoho Světla, a je nositelem čistoty a informací ke čtení a pro naše předání. Jako čiré zrcadlo, kde je vše viděno. Na svém vrcholu poté nese živcovou čepičku, který do krystalu vstupuje. 

Je zde pro toho, kdo hledá svůj křišťál na své cestě, jako Průvodce, učitele, léčitele. Jako každodenního pomocníka pro stahování a příjem informací a pro podporu udržování našich osobních vibrací.

Jít za svými sny, následovat své srdce, jít za pravdou. Vše si ověřovat skrze svůj osobní Zdroj a otevírat se Novým věcem, informacím a energiím.

Tento světelný křišťál je pomocník, náš osobní krystal, který nás bude provázet na naší duchovní cestě, který v sobě zastupuje všechny paprsky a veškeré energie. Nese v sobě čistotu, nezatíženost, lehkost, kterou nám může předat. Abychom sami sebe viděli v pravém čistém světle. Nepřebírali na sebe energie a cizí odpovědnost. Ale očistili se do všeho, co již nepotřebujeme. Očistili se také od pocitu, že jsme nečistí nebo zanesení energeticky.

S křišťály tedy můžeme vše, co si jen sami dovolíme a dokážeme představit. Tento krystal se s nimi propojí a bude přesně vědět, kdo jsme a na čem pracujeme a co potřebujeme, abychom se posunuli, vyléčili...

Pomůže nám v práci sami se sebou, v ukazování toho, co máme změnit, opustit nebo transformovat a naopak, co nám bude ukazovat naši velikost, co neseme za dary a jak s nimi pracovat. Dokáže vysílat obrovské množství energie pro naše záměry, na propojování s Vyššími Já, NadDuší, duchovní rodinou a jemnohmotným světem.

Jedná se o průzračný, silný křišťál.


1 800,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ