Křišťál raketka

Vyprodáno

Křišťál surový jako raketa, která vede naši energii výš a pomáhá nám rozvibrovávat energie a části v nás, které to potřebují.

Tento krystal je univerzální pomocník, náš osobní krystal, který nás bude provázet na naší duchovní cestě, který v sobě zastupuje všechny paprsky a veškeré energie. 

Je to Průvodce, který nás vybízí udělat potřebné kroky vpřed. Nemít strach udělat něco nově, něco, co v nás energie rozpohybuje, a tím rozpohybuje i naše projekty a vše, co potřebujeme konečně vykonat. Přichází čas po odpočinku, kdy se opět dostáváme do tvůrčí energie. Najít nyní v této době proud, energie, kterou mohu plynout a která mě zavede dál, důležité je ovšem začít...

Tato křišťálová raketka může být náš osobní krystal nebo může být pro mladé a vědomé bytosti, které chtějí mít nějaký svůj osobní krystal jako denního průvodce :-)

Pomůže nám v práci sami se sebou, v ukazování toho, co máme změnit, opustit nebo transformovat a naopak, co nám bude ukazovat naši velikost, co neseme za dary a jak s nimi pracovat. 


1 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ