Křišťál s červeným fantomem

Vyprodáno

Výjimečný křišťál, jenž na své špici i ve svém základu nese červený fantom i inkluzi. 

Takový to křišťál má plnospektrální energii a všechny paprsky barev, avšak je zde ve zvýšené energii zastopen červený paprsek, který působí především na dolní oblast těla a 1. a 2. čakru, které jsou propojeny se Stabilitou a pocitem bezpečí na Zemi, že jsme tady doma, že je o nás postaráno, že jsme zde v bezpeční a nemusíme bojovat, bojovat o život, o hojnost. Jeho další energetickým předávním je také sexuální energie a vášeň nejen ve vztazích, jak partnerských, tak také v našem životě, k tvoření, tanci, radosti...

Krystal je také pomocníkem s Vědomým propojením se s fyzickým tělem. S přijetím hmoty a fyzického těla a práci s ním - sebeLáskou. Vnímání a cítění signálů našeho těla, jako kotva, která nás drží, abychom mohli letět. 

Krystal je vhodný i pro práci se sexualitou, pokud vnímáme nějaké bloky vůči druhému pohlaví, strach nebo staré vzorce mužsko-ženských energií, pocit boje, dokazování, uspokojování a řešení problémů, či krátkodobé uspokojení jako odraz nedostatku lásky k sobě skrz fyzický styk...

Přijetí osobní krásy, projevení se a svého těla, zdravé nespoutanosti, odvahy a tryskající vášně ve své čistotě, být viděn nahý ve své ryzí podstatě. 

Krystal je osobní, propojí se s vámi na všech úrovních a můžete s ním konat vše, co cítí vaše Srdce, kde budete v této práci vedeni. 


2 200,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ