Křišťál Prastaré moudrosti + samoléčitel

Vyprodáno

Hluboký lemurský křišťál Samoléčitel, který je zároveň prastarým krystalem Moudrosti, jenž v sobě nese mnoho ukotveného ke čtení a pro předání, je zde pro duši, která hledá osobní krystal, který ponese silné Vědomí a informace, pro toho, kdo hledá odpovědi a kdo chce znát Pravdu. 

Z druhé strany je to ozdravený krystal a tak se jedná o samoléčitele, který nám předává cesty k rovnováze našeho zdraví nejen fyzického těla, ale také veškerých aspektů, které nás obklopují. Co vše můžeme využít pro náš plný potenciál, pro naše zdraví a aktivování, co vše nám byl na Zemi dáno, aby nám pomohlo. Možná jednoduché věci budou se ti zdát, avšak velkou sílu objevíš, když necháš se vést srdcem.

Schopnost samoléčení, kterou nese každý z nás, je zde i klíč pro nápravu naší světelné DNA, jenž spouuší a aktivuje v nás různé schopnosti.

Jedná se nejen o krystal prastaré moudrosti, ale je to přeci jen také Lemurský křišťál, který je propojený jak s Lemurií a jejím vysokým Věděním, léčitelstvím a technologiemi, životem, který žili ve spojení s přírodou i dalšími hvězdnými bytostmi.

Tento mistrovský krystal je zde pro toho, kdo jej cítí svým srdcem e a chtěl by znovu stáhnout Vědění a dary, které v této době obsáhl, najít kódy samoléčení a šířit je s ostatními, prvně ale vše obsáhnout sám do fyzické úrovně.

Lemurské křišťály otevírají vědomou telepatii a spojení s multidimenzionálním vesmírem a komunikací s bytostmi vyšších dimenzí a také propojení s lumurskými bratry a sestrami.

Obsahuje kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy. Pomáhají ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla projevena v přítomnosti.

0,46 kg

3 390,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ