Křišťál samoléčitel + strážce záznamů 1,9 kg

Vyprodáno

Lemurský mistrovský křišťál z Brazílie z dolu Diamantína je zde jako pomocník na naší cestě, aby nám pomáhat zvládat vyšší energie a předával a vysílal na nás aktuální krystalické energie, díky kterých můžeme snadněji procházet rekalibrací fyzického těla a přijetí vysokovibračních energií. 

Jedná se o strážce záznamů, které jsou propojeny s léčitelstvím, nese tak spisy, informace pro předání postupů nových, ale také již těch ověřených.

Křišťál je na své hlavní plošině ozdravený - začal znovu růst, krystalizovat, vyléčil sám sebe. Přijmul situaci, ve které se nachází, ale zároveň KONAL.  Nenechal to jen tak, ale léčil se a začal znovu krystalizovat. Měl sílu, měl víru... 

Takovýto krystal nese velkou sílu odhodlání a víru v léčení, víru v zázraky. Víru hledat nové techniky, myšlenky a vyzkoušet mnoho cest ke skutečnému Zdraví. Je zde klíč nejen pro nás, ale kolektivně pro další duše. Hodí se k léčitelům, průvodcům, ale i těm, kteří se setkávají s dalšími lidmi a mohou tyto samo-léčitelské, samo-obnovovací kódy předávat. 

Regenerace na DNA úrovni, regenerace našeho Sebe-Vědomí. 

Předává nám klíče a cestu k rovnováze a zdraví nejen fyzického těla, ale veškerých dalších jemnohmotných forem působící na Duši, která nemoc projektuje. Schopnost samoléčení, kterou nese každý z nás, je zde i klíč pro nápravu naší světelné DNA, jenž spouští a aktivuje v nás různé schopnosti.

Tento mistrovský krystal je zde pro toho, kdo jej cítí svým srdcem e a chtěl by znovu stáhnout Vědění a dary, které v této době obsáhl, najít kódy samoléčení a šířit je s ostatními jakoukoliv formou. 

Vydechuj a povol veškeré napětí a chtění, které možná vychází z tvého ega. Všechno co by jsi chtěl vědět, co chtěl umět, co jsi chtěl cítit... vše povol, nech odejít...

Důvěřuj Zdroji, důvěřuj Vesmíru.

Důvěřuj SOBĚ. 

Samoléčitel má : 1,9 Kg


7 700,00 Kč
Please select variants first