Křišťál se sagenitem - rutil

Vyprodáno

Nádherný světelný křišťál který je energeticky doplněný o sagenit - rutil, kterému se také říká venušiny vlasy nebo amorovy šípy, neboť nejen že vodí a zesiluje světlo, ale je také propojený s bezdpodmínečnou Láskou a pokud jdeme ještě dál, tak Sluncem a kosmickým centrálním Sluncem. 

Jedná se o velmi krásnou a unikátní energii, jenž nám pomáhá prosvětlovat a aktivovat naše fyzické tělo, jako dokonalý nástroj, jenž nám byl dán. Prosvětlovat části v nás, které čekají na přijetí, nízkovibrační nebo zastavené energie v našem těle, které se chtějí uvolnit a přijmout Vědomí, na které jsem připraveni. 

Světelné zlaté šípy, které dokáží silně rozkmitat, zvednou vibraci, a tím se dostat do jiných stavů Vědomí, dotknout se Hvězd a přitom Neuletět, to vše prožívat fyzicky v našem těle jako neoddělitelnou součást našeho Já.

Sagenitové hvězdice také nesou napojení na centrální galaktické Slunce a jeho kódy, které skrze krystal můžeme v nezměněné formě přímým paprskem stáhnout. Kódy Slunce nesou zdroj Života a Růstu na Zemi.

Ve spojení s křišťálem se jedná o tekuté světlo, které nám zároveň zrcadlí Lásku bez hranice, Lásku v její Prvo-Podstatě. Zrcadlí nám ale také to, co ještě sami k sobě v lásce nemáme, kdy v lásce nekonáme a to nejen k sobě, ale také k druhým v našem každodenním životě. 

Křišťál a jeho energie a takový to kus je doplněný o tento sagenit, ale dá se s ním pracovat jako s křišťálem, takže pracovat jakkoliv ucítí naše srdce. S křišťály tedy můžeme vše, co si jen sami dovolíme a dokážeme představit. Tento krystal se s ními propojí a bude přesně vědět, kdo jsme a na čem pracujeme a co potřebujeme, abychom se posunuli, vyléčili...

0,75 kg

4 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ