Křišťál se Záhnědou - informační

Vyprodáno

Unikátní a ojedinělý křišťál s hlubokou záhnědou, která má otevřené vstupy do krystalu, které byly propojeny s vodou, která je v krystalu otisknuta a především s informačními kódy. 

Tento krystal je něco naprosto nového, nejen svým vzhledem, ale především odlišných energií, které jsou propojené a v souladu, jedná se o velmi aktivní, lehký, živoucí krystalu, který je jako proměnlivá plazma. Jedná se o krystal z Madagaskaru, kde jsou velmi unikátní kousky krystalu v nových podobách. Energie toho, co nesou je předatelná až nyní, neboť jsou propojeny opravdu s Novým Vědomím, ale zároveň s hloubkou předchozích zkušeností na Zemi a  různých ras. Je to poučení prošlých zkušeností s Novou energií, jenž na Zemi pulzuje, jenž celá galaxie posouvá se opět výš. Společně. 

Tento křišťál obsahuje esenci záhnědy, která je do krystalu jakoby umělecky vpyta. Vždy je to velmi silná kombinace, kde je zastoupená jak krystalická čistota křišťálu, Vědění a energie všech paprsků, tak také právě hloubka Vědomí, našeho fyzického těla, ukotvující energie Země, aby vše co cítíme, bylo v našem života propojeno a vykonáno a mohli jsme s tím pracovat. Nebyli pouze ve vizích a našich myšlenkách, ale konali. 

Zdánlivě neslučitelné se propojuje, to co mělo řád - padá a vytváří se do nových podob a struktur. Tak je i na tobě, aby ses otevřel a opět změnil úhly pohledů a přijal věci Nově.

Krystal je po stranách celý prostoupen záznamy, kódy a symboly, které z krystalu můžete vnímat a které na vás budou působit jako holografické prostupující symboly, které jak narovnávají, čistí, tak aktivují. Jedná se především u informační krystal, který mi ukázal jakoby velmi jednoduché čáry, které jsou různými směry, avšak vytvářejí přesné zprávy...

0,82 kg

3 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ