Křišťál se zlatou esencí + spojovatel času

Vyprodáno

Křišťálová osobní špička, která v sobě nese zlatou esenci a také je propojena jako spojovatel času s bodovými časy naší minulostí.

Zlaté světlo a esence jako energie přítomnosti Vyššího Vědomí, Pravdy, aktivátor a urychlovač, který nás posouvá vpřed, propojovatel a vodič informací, které vedou k našemu Vědomému Vzestupu.

Křišťál, pokud jej držíme v ruce, tak můžeme vnímat, jak jeho jeho zlatá energie proudí naším tělem, krví a zprůchodňuje a uvolňuje bloky a informace, které mají utvořit Nové, pozitivní spoje.

Zlatá esence prostupuje naší posvátnou krví a pomáhá nám v převibrování a zvýšení našich vibrací, rozvádět informace a energie do celého systému Vědomého těla. Zlato, které je ctěno všemi bytostmi i kulturami, energie, která je zde výjimečná se kterou se věky pracovalo a která nese mnohé klíče k hlubšímu poznání sebe sama - země - kosmu.

Zlatá esence nám pomáhá v přijetí nových energií, působí na světelný mozek a pro přijetí i nových léčitelských, technologickch, vědeckých principů, projektů. Něco, co cítíme vytvořit, budovat, je zde jako Vyšší projekt pro Lidstvo.

Navíc na levé straně je ještě spojovatel času, který je propojený s minulostí, aneb body, kde máme nějaké neuzavřené energie, bloky, smutky, či situace s dalšími dušemi k řešení, tyto body se otevírají, abychom napříč časem - pochopili, odpustili a uvolnili to, kde bylo oddělení a nepochopení. Díky toho i více uzřít, proč se nám některé věci opakují. 


1 390,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ