Křišťál spojovatel času

Vyprodáno

Nádhrený a čistý surový křišťál jako průvodce a osobní křišťál na vaší duchovní cestě. Je zde pro jakoukoliv práci, kterou pocítíte, neboť v sobě zastupuje veškeré energie a paprsky a má univerzální schopnosti. Navíc je křišťálem Spojovatelem času s časy budoucími...

Pomáhá nám pokud jsme na křižovatce uzřít sám sebe na těch různých cestách a která souzní více s naší duší. Může nám ukázat příběhy, pokud se na určitou cestu vydáme a my skrze naše fyzické tělo pocítíme, jestli je to ONO, či nikoliv. Je tedy krystalem, pomocníkem na naší ceště, pokud nás čekají změny, nové projekty nebo se mezi něčím rozhodujeme. 

I my sami můžeme přicházet z budoucnosti. My sami jsme si průvodci na naší cestě v propojení s našimi Vyššími Já a my sami bychom se měli poznat, pochopit, kdo jsme. Jak komunikujeme a jak přijímáme zprávy a jaké máme dary, na čem můžeme pracovat, co máme posilovat. 

Křišťál nás nalazuje na jemnohmotnou energii a komunikaci s dalšími světelnými sférami v různých dimenzích, díky předávání vysokovibračních paprsků portálu světla jdou informace a nalazení snadněji přijímat.

S křišťály tedy můžeme vše, co si jen sami dovolíme a dokážeme představit. Tento krystal se s ními propojí a bude přesně vědět, kdo jsme a na čem pracujeme a co potřebujeme, abychom se posunuli, vyléčili...

Pomůže nám v práci sami se sebou, v ukazování toho, co máme změnit, opustit nebo transformovat a naopak, co nám bude ukozovat naši velikost, co neseme za dary a jak s nimi pracovat. 

Křišťálový surová špička už také ukončila vývoj JÁ JSEM a spěje to katedrálového krystalu propojení My JSME... 

1 100,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ