Křišťál transmitter - vysílač

Vyprodáno

Surový křišťál transmitter, který v sobě nese mnoho informací, kódů a energií ke čtení a pro předání. Křišťál obsahuje všechny paprsky se kterými můžeme pracovat.

Křišťál slouží jako dokonalý vysílač, ale také přijímač příchozích informací, energií, informací, které s námi chtějí komunikovat a propojit se s námi. Můžeme se s nimi zlepšovat v intuici a otevření se jemnohmotné komunikaci. 

S krystalem se nalazujeme na vše, co nás zajímá, na to, na co chceme znát odpovědi, co chceme zkoumat, vědět, pochopit. Krystal nám bude průvodcem a pomocníkem.

Křišťály můžeme léčit, odstraňovat negativní energie, také aktivovat předměty, prostředí, i energetická centra těla. Můžeme je programovat, vpisovat do nich informace, přenášet je, uchovávat a vytvářet záznamy a energie. Významné jsou také při stahování nových informací, kódů a energií, které k nám nyní na Zemi proudí a které jsou důležité pro celoplanetární Vzestup.

S křišťály tedy můžeme vše, co si jen sami dovolíme a dokážeme představit. Tento krystal se s vámi propojí a bude přesně vědět, kdo jsme a na čem pracujeme a co potřebujeme, abychom se posunuli, vyléčili...

Křišťál na sobě a svém těle zároveň nese energetické symboly a kódy, se kterými můžeme pracovat, pokud jimi budeme prstem projíždět skrze plochu. 

 

1 400,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ