Křišťál Channeling - Země, Nebe 1 kg

Vyprodáno

Majestátná 1 kilo vážící křišťálová špice jako channeligový krystal, kde je hluboké propojení nejen na vyšší sféry, ale právě je i ve spojení se Zemskými krystaly, se zemskou energií. 

Při růstu křišťálu a jeho otevíráním se - jeho nadechováním, do sebe přijímal právě zemskou energie a to, co ho obklopovalo, neboť je to kámen, který nese channelingovou stopu Matky Země, bytosti Vnitřní Země...má tedy napojení jak nahoru, tak dolů. 

Může tedy být pro člověka, který se Zemí pracuje, pracuje s rostlinami, s živly a země je vám blíž než nebesa. Právě skrze Zemi a jemnohmotnějších energií Země se pak můžete otevřít vyšším Nebeským energiím... 

Tento výjimečný křišťál příchází jako pomocník pro naučení se příjímání a stahování informací (channelig), pro vykonávání určité práce nebo informací, které mohou pomoci s očistou Země, očistou našich těl a kolektivního posunu na Vědomé úrovni. Nic není oddělené od těla a proto vše jsou informace velmi konkrétní.

V prvotní fázi channelingové křišťály nás nalazují na to, co nám brání v tom přijímat zprávy.. důvěra v to, co nám přichází, pochybnosti o sobě, svých darech, či bloky z minulosti, zastavení síly...v další fázi je pak poznávání našeho daru a jak může tento channeling použít v praxi. 

Křišťál působí na mnoho metrů, avšak pokud chcete něco konkrétního stahovat, nejlepší je si krystal vzít před sebe a on nás zahalí do portálu jeho osobní energie, můžeme nechat tyto zprávy proudit přes své hrdlo a vzít si např. diktafon, nebo začít tyto zprávy, psát nebo energie malovat, důležité je ZAČÍT a nechat tuto energii skrze sebe proudit, jaká to bude forma je právě naším darem, naší jedinečností. 


3 100,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ