Křišťál vhledové okno - 1,1 kg

Vyprodáno

Surový křišťál, s vhledovým oknem, jenž má energeticky 8 stran a kde můžete pozorovat příběhy, jenž jsou s námi propojeny, jak nahoře, tak dole...aneb příběhy naší duše, ty galaktické, jenž jsme se rozhodli na Zemi vyřešit, ale také ty Zemské, které si neseme skrze generace a naše nové zkušenosti. 

Uvnitř této hlavní plošky je anděl, jenž drží v rukou svitek, je to jako průvodce, který se objeví na začátku, když do krystalu pohlédneme. A který nám pomůže dohledat to, co chceme otevřít. Pokud tak něco řešíme už delšímu dobu, můžeme jej poprosit, aby skrze tuto plochu, toto krystalického Vědomí nám ukázal z vyššího nadhledu příběh, popřípadě stopy, i skrze sny, kde máme hledat řešení. 

Kromě osobních energií, ale můžeme také uzřít situace kolektivní, toho, co máme skrze naše lidské Vědomí pochopit, stáhnout. 

Křišťál také můžeme používat na veškerou další práci, kterou s krystaly ucítíme, stahovat a přijímat informace, aktivovat, odklánět energie, uchovávat záznamy apod..

Krásnou součástí krystalu je to, že vyrostl tak, že má přírodní plošku, na které může stát a tím pádem na nás působit i nevědomě. Je třeba perfektní mít ho na nočním stolku a nechat jej na sebe působit i ve snech, kde se odehrává mnoho významných dění pro naší Duši. 

Křišťál má 1,1 kg


3 220,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ