Křišťál víry zázraků

Vyprodáno

Krásný světelný křišťál, který přichází pro toho, kdo má začít věřit v zázraky. 

Nyní nastal čas shodit těžká břemena a začít život žít, poděkovat za veškeré události, i ty těžké, které se nám v životě stali a začít žít jako nový člověk s novými myšlenkami a vírou v lepší zítřky. Do života přichází nové energie a myšlenky pro naše projekty, pro náš život. 

Možná jsme doteď byli sami se svými zkouškami a cítíme, že přichází čas setkání, přátel a lidem, kterým se můžeme otevřít, kterým opět můžeme věřit, nová partnerství založená na Pravdě. Že můžeme být součástí skupiny, kde můžeme sdílet své nápady a podílet se na vzniku něčeho, co je krásné a důležité a je konáno pro nejvyšší dobro. 


900,00 Kč

KŘIŠŤÁLY jsou nositely vysokých vibrací a zdrojových esencí a mají plnospektrální, všeobsahující účinky.

Můžeme s nimi léčit, aktivovat energetická centra, vpisovat a přenášet energie, stahovat nové informace, kódy, které k nám nyní na Zemi proudí, dokáží vysílat obrovské množství energie, vysílat naše záměry a předávat okolí informace o tom, kde teď jsme a co potřebujeme pro náš duchovní Posun.

Veškeré křišťály, které na našich stránkách naleznete, jsou křišťály aktivní, které v sobě nejsou aktivní energie a jsou připraveni na osobní práci, či práce ve skupině/rodině. Všechno to jsou vědomé krystaly, křišťáloví mistři, kteří přišli právě k vám v tento určený čas, aby bylo léčeno, předáno a zvědoměno vše, co má.

Tyto krystaly dokáží vyslat svůj paprsek i na dálku, tak můžete pocítit energii určitého krystalu a snadno můžete i na dálku zavnímat, že k vám určitý krystal náleží, že je vaší součástí a nastal čas vašeho znovu-shledání.

Mnoho křišťálů obsahuje léčivé energie, plně se s vámi propojí a budou vám pomáhat na vaší cestě, jak v různých očistách, odstranění starých programů, energií, tak také při vaší aktivaci a ukotvování nových energií. Jako krystalové bytosti zhmotněné zde na Zemi nám pomáhají v nalazení se na Vyšší Záměr, toho, že vše má svůj význam, pomáhají nám předat a uchopit informace o tom, kdo jsme, proč jsme tady a jaké je naše poslání, co jsou naše Dary. Také nám pomáhají v propojení a komunikaci s vyššími Já, světelnými bytostmi a obecně jemnohmotnějším světem.

S těmito krystaly lze cokoliv, co vaše tělo a srdce dokáže pocítit, neboť tato práce s krystaly je něco, na co si společně s nimi rozpomenete.

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ