Křišťál Elfů + propojení s Lemurií

Vyprodáno

Objevil se velmi zajímavý surový krystal, kdy nese propojení s Elfí říší, ale zároveň se k němu připojil Lemurský krystal, a tím ovlivnil celou energii krystalu. Je to propojení a uchování prastarých tajemství elfích strážců v propojení s přírodou a posvátnými zemskými mísy, tak Lemurská stopa a vědění civilizace a Lidského Vzestupu.

Tento kystal na sobě nese mnoho kódů a symbolů jenž prostupují prostorem., jedná se o nenápadný krystal, kdy až budete jej držet v rukou, tak zjistíte, že pravá Krása a poklad lze spatřit pouze srdcem...

Krystal je spojený s říši Elfů, Vesmírnými strážci Planety Země, kteří udržují na Zemi určité vibrace a znají mnohá tajemství. Mnoho z vás je svou částí Elfí podstaty zde na Zemi, a tak i tvým úkolem může být za každých situacích udržovat své světelné vibrace, být v radosti a přirozenosti a vstupovat do své síly a tvořit.

Tvořit v souladu s Božským řádem a Přírodou, kterou miluješ ve všech formách.

Můžeš v sobě nést energie, vzpomínky vznik Planety Země, na vše, co je zde nachystáno pro otevření, až přijde ten pravý čas, tak jako i tento krystal byl zahalný v roušce a nyní jde k vám.

A ač jsou na Zemi ty nejrůznější bytosti a esence, propojení a spolupráce je možná, naopak vybízíme k ní. Neboj se někoho oslovit, uskutečnit tvůj záměr, mluvit o tvých vizích přirozeného žití. Jaká je tvá vize dokonalého života na Zemi? Tvoř. I myšlenka je ŽIVOT. 

Krystal má plošku, takže může stát :) a má : 1 kg


2 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ