Křišťál žezlo Vědomí + sagenit

Vyprodáno

Nádherný surový křišťál žezla Vědomí, pro Tvůrce, bytost, která ve svém životě vede ostatní nebo má ve své pracovní oblasti určitou odpovědnost a činí rozhodnutí, vytváří nové projekty, které se také týkají ostatních lidí. Pracuje s lidmi nebo se skupinami. Zkrátka v rukou drží pomyslné žezlo a předává, Svým otevřeným Vědomím, s pokorou a Srdcem lepší svět, otevírá ostatní a pomáhá jim na jejich cestě znovu uvidět Světlo a Pravdu v té nejčistší Podstatě. 

Přicházejí zpátky energie a naše rozhodnutí vstoupit do své plné esence, síly a podstaty Duše. 

Nádherná krystalická hůlka ve své špici nese sagenit, což je zlatý Rutil, kterému se také přezdívá amorovy šípy nebo Venušiny vlasy. Jsou to zlaté šípy Vědomí propojené s galaktickým sluncem a kódy, které ve své čisté formě můžou předat na Zemi skrze pásma iluzí, které jsme si jako lidé vytvořili... tak i krystal svou špici otevřel a pozměnilo se mu propustná struktura. 

Být ve své síle, přijmout svou esenci, mít korunu a srdce otevřené, přijímat a stahovat zprávy, které jsou zde pro nás osobně, i pro celek nebo skupiny, se kterými pracuji. Abych v tichosti a nezaujatosti mohl přijmout Velikost, která se skrze nás chce projevit. 

Tento surový křišťál učí jasně vnímat naši pevnou vnitřní sílu, osobní Zdroj a energii a dává nám potřebný Nadhled, abychom situace viděli v tom pravém nezaujatém světle a osobním filtru. Jako bytost, která si je Vědomá Sama Sebe, stojí ve své síle s otevřeným srdcem a Vyšším Věděním, které používá ve všech situacích pro Vyšší Dobro.

Křišťálová špice je navíc propojená s Vizionářstvím, vidět věci o krok napřed, nahlédnout do budoucnosti, která je naší součástí v Přítomnosti. Udělal potřebné a důležité kroky pro práci, která možná přesahuje naše vnímání. 

To vše ve velmi silném propojení na 7. korunní čakru, kde svým světlem působí, a to především na části Světelného Mozku, které v sobě nesou energetické spínače, body...

Samozřejmě jako Krystalické Vědomí tento krystal můžeme použít na jakoukoliv práci, kterou ucítí naše Srdce. Je to Průvodce na naší cestě, učitel, přítel, léčitel, pomocník. Část nás samých. 

Krystal je pro toho, kdo ho skutečně pocítí svým srdcem. 

Krystal má 21 cm

5 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ