Křišťálová channeling špice + DNA - 23 cm

Vyprodáno

Nádherná světelná křišťálová špice jako zářič vysokých vibrací a Světla v energetickém tvaru jako channeligový krystal, kterým se v těle krystalu točí spirála, jenž působí krystalickými kódy na naší DNA. 

Světelná křišťálová špice má 23 cm a přichází jako pomocník a průvodce v přijímání a stahování informací (channeling) jak pro nás, tak pro ostatní. Vše v lehkosti a absolutním uvolnění, kde skrze nás se chtějí informace propojit a projevit se dál. My sami se v tomto předání budeme učit a poznávat tak Nekonečnost Duší, informací a Vesmírů, informací, které se nám nyní odhalují. Opět další hranice padají jsme součástí většího a přístupnějšího celku, neboť jsme připraveni.

Křišťál na nás bude působit svým světem, kde nás bude prosvětlovat a uvolňovat a zobrazovat nám bloky, které máme nejen v komunikaci, ale také na fyzickém těle, kde je ona průchodnost a uvolnění potřebné.

Je zde potřeba i nehodnotit a neanalyzovat mozkem, aby se skutečně mohlo stáhnout to, co má.. nikoliv to, co si myslíme, že tak je nebo není. Je to rovnávat a nezaujatost přijímaných informací. Dovolit si vnímat různorodost a cestu každého z nás.

Pokud do svého života přijímáme channelingový křišťál, říkáme Vesmíru i sami sobě pomyslné ano - jsem připraven. Neboť zde mohou přicházet jak informace o mě samém, co chci vědět a pochopit, ale také pro vyšší dobro a kolektivní Vnímání. Informace, jenž jsou zde i pro ostatní a ne každý je na tuto práci připraven. Sice komunikovat chce, ale ve finále něco předávat a třeba být vidět, vyslovit úplně nový pohled, to chce důvěru, oddanost a práci pro nejvyšší dobro.

Tento křišťál zároveň může být určitou databankou, vysílačem a zářičem v domácnosti, kde bude mít své místo a vyzařovat na nás krystalické energie a vibrace Světla. S křišťály ale také můžeme posilovat naše záměry, programovat je a vpisovat do nich informace, ty pak přenášet, uchovávat a také vytvářet nové záznamy a energie pro jiné bytosti multivesmíru.

S křišťály tedy můžeme vše, co si jen sami dovolíme a dokážeme představit. 


3 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ