Křišťálová drůza + elestial + ISIS

Vyprodáno

Křišťálová drůzička, která je z jedné strany krystalu ISIS a z druhé strany je krystalem Elestialem. 

Křišťál odkrývá v našem životě situace, kdy se máme naučit reagovat nově, v nových energiích v souladu s naší esencí. Je to harmonie uvnitř nás, která se pak projevuje a učí jako harmonie k dalším lidem.

Jaké máme osobní hranice? Umíme je správně používat? Kdy máme pevně stát za sebou a a nepovolit ani vlásek, a kdy naopak jsme v něčem velmi pevní a máme polevit nebo otevřít se novým názorům.

Krystal nám také pomáhá ukazovat a pochopit naše schopnosti, skutečně na Zemi poznat svoji esenci, plně poznat SAMI SEBE. Jsme zde pro to, abychom naše dary projevili, sdíleli je s ostatními, nenechávali si je pro sebe, objevovali a zkoumali to, co nám bylo dáno a děmito dary pomáhali lidstvu.

Křišťál, jenž má desítky krystalických zakončení. Jejich celoplošná esence přivádí různé druhy a toky světelných energií do jednoho celku, a tak tato drůza na nás může působit mnohými frekvencemi a vibracemi, které prostupují naše různé části, je to takový plnospekrtrální zářič, který svým vysokým světlem v nás prosvětlí vše, co má.

Krystal vynáší na povrch uložené záznamy, energie a bloky, které mhou být uviděny, odkryty a na které jsme připraveni. Uvidět Pravdu bez našich osobních filtrů a přesvědčení o tom, kde jsme nebo co tady děláme, co jsme dělali.

Uvidět skutečnou Pravdu a tuto pravdu v této realitě Žít. 


1 770,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ