Křišťálová drůza Světla

Vyprodáno

Křišťálová drůza je silným nositelem Světla a vysokých vibrací.

Tam, kde je tato drůza, nastává touha dělat potřebné kroky vpřed. Pro něco velkého nadešel čas a již jsi připraven. Není na čase dělat kompromisy a skrývat se. 

Vše působí jako naše zrcadlo, pokud o sobě ještě pochybuješ, život ti to v přítomnosti projeví. S krystalem se ladíš na tvou Zdrojovou podstatu, tvou sílu, tvé Světlo, to, že jsi úžasná bytost a přišla jsi zde něco vykonat.

Jsi důležitý. Není to ego, naopak je to v hluboké pokoře přijetí a projevení vlastní síly. 


2 900,00 Kč

Tento krystal vysílá Světlo a zvyšuje vibrace v celém prostoru, abychom snáze mohli pocítit jemnohmotnější věci, cítit nebo vidět enegie.

Pomáhá v Propojení se svými Vyššími Já, nalazení se na dary, které nesou v různých časech a prostorech, aby vše mohlo být předáváno a sdíleno.  


OBECNĚ O KŘIŠŤÁLECH

Křišťály jsou nositely vysokých vibrací a zdrojových esencí a mají plnospektrální, všeobsahující účinky.

Můžeme s nimi léčit, aktivovat energetická centra, vpisovat a přenášet energie, stahovat nové informace, kódy, které k nám nyní na Zemi proudí, dokáží vysílat obrovské množství energie, vysílat naše záměry a předávat okolí informace o tom, kde teď jsme a co potřebujeme pro náš duchovní Posun.

Veškeré křišťály, které na našich stránkách naleznete, jsou křišťály aktivní, které v sobě nejsou aktivní energie a jsou připraveni na osobní práci, či práce ve skupině/rodině. Všechno to jsou vědomé krystaly, křišťáloví mistři, které přišli právě k vám v tento určený čas, aby bylo léčeno, předáno a zvědoměno vše, co má.

Tyto krystaly dokáží vyslat svůj paprsek i na dálku, tak i skrze obrazovku můžete pocítit energii určitého krystalu, a tak snadno můžete i na dálku zavnímat, že k vám určitý krystal náleží, že je vaší součástí a nastal čas vašeho znovu-shledání.

Mnoho křišťálů obsahuje léčivé energie, plně se s vámi propojí a budou vám pomáhat na vaší cestě, jak v různých očistách, odstranění starých programů, energií, tak také při vaší aktivaci a ukotvování nových energií. Mnoho z křišťálů, které se k nám dostávají obsahují vnitřní chrámy, portály, kterými se můžete přesunout do jiných míst, či časů, hlubokou moudrost Věků, záznamy, které se mají otevřít v tento posvátný čas, dále klíče pro stahování informací pro různé projekty, které slouží pro vývoj lidstva.

 Jako krystalové bytosti zhmotněné zde na Zemi nám pomáhají v nalazení se na Vyšší Záměr, toho, že vše má svůj význam, pomáhají nám předat a uchopit informace o tom, kdo jsme, proč jsme tady a jaké je naše poslání, co jsou naše Dary. Také nám pomáhají v propojení a komunikaci s vyššími Já, světelnými bytostmi a obecně jemnohmotnějším světem.

S těmito krystaly lze cokoliv, co vaše tělo a srdce dokáže pocítit, neboť tato práce s krystaly je něco, na co si společně s nimi rozpomenete.

Ať každý krystal se dostane do rukou toho, kdo je pověřený.

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ