Křišťálová drůza

Vyprodáno

Nádherná, světelná, diamantově čistá křišťálová drůza, která šíří všude krásné, pozitivní vibrace Světla a Lásky a klidu a tichosti podporuje náš růst a vybízí nás dělat potřebné kroky vpřed k plnému osvobození SebeSama.

Křišťálová důrza, jedna energie, avšak mnoho samostatných krystalů, které každý má jiné zakončení, září jiným světlem, vnímají různorodost, některé jeou úplné nové malinké, jiné už větší, některé mají zakončení ISIS, jiné jsou vysílači, některé jsou oboustranné, avšak také tvoří jeden celek a jedno jádro.

Umí pracovat ve skupině, vnášet podněty a rady, avšak nerozhoduje jeden, ale právě ten Celek, který se tímto vzájemně chrání před egem. Křišťál nám pomáhá vidět věci z nadhledu a umět říkat ne. Dívat se a nalazovat se na kolektivní energii, avšak především a prvně vždy na sebe a na své srdce. Neboť každý má svou pravdu, kterou chce sdílet, ale která je ta Zdrojově Pravá? To ti řekne tvé srdce.

S krystalem se učíš plně integrovat tvou sílu, tvé Světlo. Jsi důležitý. Není to ego, naopak je to v hluboké pokoře přijetí a projevení vlastní síly.

Nalazení se na Vědění, že mohu mít více projektů, více plánů Duše, že se nemusím upínat na jistoty, ale otevřít se novým darem a schopnostem, které zde na Zemi chci projevit a poznat.

Křišťálová drůza má 14 cm

1 190,00 Kč
Please select variants first