Křišťálová - hematitová koule 1,4 kg

Vyprodáno

Nádherná, vibrační křišťálová koule s červeným hematitem, jenž vytváří naprosto úchvatnou kombinaci červeného krystalu propojený s životem, DNA, posvátnou krví a sexualitou.

Je to velmi silná a přímá kombinace, která je propojená s energií Zrození a ŽIVOTA v nás. Koule nám může brát do počátku našeho Zrození, kde se pro mnohé zrodilo mnoho bloků na fyzické úrovni. Ale můžeme jít dál podívat na Zrození naší Duše...

Je to také kámen proměnlivé a tekoucí energie, živoucí síly, vitality a nás učí pracovat s touto životadárnou energií a umět ji v sobě uchovávat a pěstovat, zvyšovat. Je to energie omlazení, nekonečnosti síly, která může být aktivní v jakékoliv věku. Vitalita, jenž je b buňkách, naší DNA a stává se celou naší součástí. Je to omlazení a rozpomenutí si na život ve své síle, nikoliv oslabení.

Hematitová - křišťálová koule je také propojena se základní čakrou, stabilitou, bezpečím na Zemi, hojností ve všech směrech, ukotvením a pocitu, že vše je v pořádku, v posvátném propojení se svým tělem, a přijetím správné výživy, která dává sílu.

Působí zároveň na orgány, ale i energetická centra spojené s naší sexualitou. Jako aktivátor posvátné sexuální a kundalini energie v jemnosti na to, kdy jsme připraveni s fyzickým tělem. Práce s touto silnou, tvořivou energií, která byla zneužita a špatně uchopena a pochopení její práce s ní, pro ty, které volá, možná jako plné uchopení pro předávání a práce s druhými, kde může být součástí léčení, kruhů, seminářů i pro ostatní.

Červená barva dala název tomuto drahému kameni z řeckého slova Haema neboli krev. Krev je posvátná energetická složka, jenž udává to, kým jsme. Naši krví proudí miliony informací, energií a kódů, jenž možná mají větší význam, než si sami umíme představit...

Mystéria, které se ukrývají uvnitř nás, nikoliv někde venku.

Váha: 1,4 Kg 


3 100,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ