Křišťálová - hematitová koule

Vyprodáno

Nádherná, vibrační křišťálová koule plná světla, duhy a vnitřní světelné sféry s hematitem, jenž vytváří naprosto úchvatnou kombinaci červeného aktivního krystalu.

Je to velmi silná a přímá kombinace, která je propojená s energií Zrození a ŽIVOTA v nás. Koule nám může brát do počátku našeho Zrození, Zrození Duše...vstup posvátnou bránou na tento život...zrození a osvobození sami sebe, přijetí našeho Vědomí, síly.

Je to také kámen tekoucí energie, živoucí síly, vitality a nás učí pracovat s touto životadárnou energií a uchovávat ji k sobě. V obdobích silných vyčerpání až kolapsu pak znovu v sobě tuto sílu aktivovat.

Je také propojena se základní čakrou, stabilitou, bezpečím na Zemi, hojností ve všech směrech, ukotvením a pocitu, že vše je v pořádku, v posvátném propojení se svým tělem, výživou.

Aktivátor posvátné sexuální energie a kundalini energie, její práce s ní, pro ty, které volá, možná jako plné uchopení pro předávání a práce s druhými.

Červená barva dala název tomuto drahému kameni z řeckého slova Haema neboli krev. Krev je posvátná energetická složka, jenž udává to, kým jsme. Naši krví proudí miliony informací, energií a kódů, jenž možná mají větší význam, než si sami umíme představit...

Krystal je osobní, nikoliv na sdílení s ostatními, pokud to tak ucítíte...

1,57 kg 

4 100,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ