Křišťálová kódová hůlka - 28 cm

Vyprodáno

Velmi dlouhá výjimečná krystalová osobní hůlka, která ve své špici přechází do katedrálového krystalu s více špicemi. Tato nádherná hůlka je zároveň zvonivým - zpívajícím krystalem, která vysílá do svého okolí a skrze dimenzionální prostory své krásné a léčivé vibrace a zvuky.

Tyto krystaly obsahují kódy a klíče pro naše Narovnání, zastředění do naší Zdrojové podstay, pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy, naší Galaxie. Jsou to krystaly moudrosti, jejichž posláním je vibracemi a zvuky předávat svá poselství.

Tyto zvuké vibrace rozkmitávají části, které máme zablokované, nebo zastavené, tam kde potřebuje projít světlo, zlepšit průchodnost. Ale také v nás aktivují části, které pomáhají ukotvovat a pochopit naší Multidimenzionalitu.

Zvonící křišťálová hůlka čeká na svého majitele, pro kterého bude tento krystal osobní, pro každodenní práci a předání, stahování informací. Načtení a nacítění nejvyššího potenciálu a jako Vědomý krystalický průvodce pomocník na naší cestě. Pro duchovní průvodce, léčitele, inspirátory, vizionáře, nositele projektů. Jsme zde pro to, abychom naše dary projevili, sdíleli je s ostatními, nenechávali si je pro sebe, objevovali a zkoumali to, co nám bylo dáno a děmito dary pomáhali lidstvu.

Tento krystal je univerzální pomocník, náš osobní krystal, který nás bude provázet na naší duchovní cestě, který v sobě zastupuje všechny paprsky a veškeré energie.

Křišťál má 28 cm

3 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ