Křišťálová Lemurská drůza + Střážce záznamů + Spojovatel času

Vyprodáno

Nádherná vysokovibrační čístá Lemurská křišťálová drůza s velkými krystaly, které jsou silným nositelem Světla a každý z nich nese specifickou energii, esenci a zároveň jsou jedním celkem, který se doplňuje na všech úrovních. 

Tento křišťál působí do dálky a dokáže zaplnit velký prostor vysokými vibracemi. Hodí se jako křišťál na oltář, či pro celý dům, pozemek, prostor, kde se často pohybujeme. Tento křišťál stahuje předává informace dalším krystalům, které v prostoru máme. 

Tam, kde je tato drůza, nastává touha dělat potřebné kroky vpřed. Pro něco velkého nadešel čas a již jsi připraven. Není na čase dělat kompromisy a skrývat se. 

S krystalem se ladíme a přijímáme svou Zdrojovou podstatu, svou sílu, Světlo. Přijímat naši velkolepost, to že jsme na dalších úrovních velkými, úžasnými bytostmi a že i touto bytostí právě nyní JSME v našem osobním portálu, neboť v přítiomnost jsou moje dary a všechny časy propojené. 

Nejsem oddělený, vše mám k dispozici, můžu si to stáhnout, přečíst, nové poznat, pochopit a uvést v praxi v této rovině, v této hmotě. Spojovatel času jako linie mi ukazuje veškeré možné další postupy a vývoje mé cesty. Mohu se podívat jak se budu cítit v budoucnosti, pokud stojím před nějakou volbou a srdce je ukazatelem, díky němuž se mohu snadněji rozhodnout. Mám však na paměti, že po určitých a nepoznaných zkušenostech mé duše touží. 

Již to není ego co ze mne mluví a koná, ani strach, naopak je to v hluboké pokoře přijetí a projevení vlastní síly a mé krásy, mé esence. Být tím, kým jsem. 


5 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ