Křišťálová špice DNA + channeling 27 cm

Vyprodáno

Nádherná světelná křišťálová špice jako zářič vysokých vibrací a Světla v energetickém tvaru jako channeligový krystal. Krystalem prochází zároveň velmi zajímavé energie DNA spirtály, která se vírem zespoda točí až nahoru do vrcholu, kde svým otiskem může připomínat zároveň bílého kosmického hada. 

Světelná křišťálová špice má 27 cm a přichází jako pomocník a průvodce v přijímání a stahování informací (channeling) jak pro nás, tak pro ostatní. Vše v lehkosti a absolutním uvolnění, kde skrze nás se chtějí informace propojit a projevit se dál. My sami se v tomto předání budeme učit a poznávat tak Nekonečnost Duší, informací a Vesmírů, informací, které se nám nyní odhalují. Opět další hranice padají jsme součástí většího a přístupnějšího celku, neboť jsme připraveni.

Křišťál na nás bude působit svým světlem, kde nás bude prosvětlovat a uvolňovat a zobrazovat nám bloky, které máme nejen v komunikaci, ale také na fyzickém těle, kde je ona průchodnost a uvolnění potřebné a to především jako vyjmutí určitých energií a spisů z našeho DNA, přepis a aktivace, napojení na vyšší vrstvy. 

Je zde potřeba i nehodnotit a neanalyzovat mozkem, aby se skutečně mohlo stáhnout to, co má.. nikoliv to, co si myslíme, že tak je nebo není. Je to rovnávat a nezaujatost přijímaných informací. Dovolit si vnímat různorodost a cestu každého z nás.

Pokud do svého života přijímáme channelingový křišťál, říkáme Vesmíru i sami sobě pomyslné ano - jsem připraven. Neboť zde mohou přicházet jak informace o mě samém, co chci vědět a pochopit, ale také pro vyšší dobro a kolektivní Vnímání. Informace, jenž jsou zde i pro ostatní a ne každý je na tuto práci připraven. Sice komunikovat chce, ale ve finálně něco předávat a třeba být vidět, vyslovit úplně nový pohled, to chce důvěru, oddanost a práci pro nejvyšší dobro.

Tento křišťál zároveň může být určitou databankou, vysílačem a zářičem v domácnosti, kde bude mít své místo a vyzařovat na nás krystalické energie a vibrace Světla. S křišťály ale také můžeme posilovat naše záměry, programovat je a vpisovat do nich informace, ty pak přenášet, uchovávat a také vytvářet nové záznamy a energie pro jiné bytosti multivesmíru.

S křišťály tedy můžeme vše, co si jen sami dovolíme a dokážeme představit.

Křišťál má 27 cm a 0,55 kg


4 220,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ