Křišťálová špice ISIS + spojovatel času

Vyprodáno

Křišťálová světelná špice ISIS s vysokými zářivými vibracemi, jenž je nositelem Světla a propojení s jemnohmotnější sférou a je zároveň spojovatelem času s předpokládaným vývojem duše, - body budoucností. 

ISIS zastupuje harmonii a rovnováhu světla a temnoty, mužské a ženské energie a jejich projevy, vesmírný řád a spolupráci. Jeho světlo a informace jsou zde pro nás a naši vnitřní harmonii, která se poté projevuje navenek.

ISIS krystal nám také pomáhá ukazovat a pochopit naše schopnosti, skutečně na Zemi poznat svoji esenci, plně poznat SÁM SEBE.

Jsme zde pro to, abychom naše dary projevili, sdíleli je s ostatními, nenechávali si je pro sebe, objevovali a zkoumali to, co nám bylo dáno a těmito dary pomáhali lidstvu. 

Křišťál plný života nás učí nacítění se na jemnohmotné energie a jak s námi pracují. Zvyšovat své vibrace a umět si je udržet a posilovat. Naučit se vnímat jaké energie podporují náš růst a díky nimž jsme pak připraveni a nalazeni na to přijímat zdrojové informace.

Krystal v sobě nese skryté mlhoviny a duhy, jenž jsou samostatným světem plného předání. Krišťál velmi čistý, avšak nese mnoho informací, které chce sdílet. Nese v sobě také skrytou zlatou esenci, jenž je vodičem a aktivátorem. 

Spojovatel času s Budoucností, možnými předpoklady toho, co jsme si jako Duše naplánovali... Spojovatel času s časy budoucími, kdy mi sami můžeme přicházet z budoucnosti do přítomnosti a pomoci vykonat zde věci, které máme. My sami jsme si průvodci a my sami bychom se měli poznat, pochopit, kdo jsme. Jak komunikujeme a jak přijímáme zprávy a jaké máme dary, na čem můžeme pracovat, co máme posilovat.


1 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ