Křišťálová špice Kristovského Vědomí

Vyprodáno

Světelná křišťálová špice, která je zářičem Kristovského Vědění, Kristovských energií. Krystal dospěl do své dokonalé formy ykrystalu s poměrem stěn 7x3 a 3x3, navíc tato jedna část je také spojovatel času se všemi událostmi duše, které jsme skrze zkušenosti zažili. 

V první fázi bude docházet k načtení a propojení s krystalem a poté spojením skrze sny, než nastoupí vědomá práce. Je zde i naštení nás samých, kde máme ještě bloky v určitém otevření a přejetí vyšších energií, komunikace.

Tento krystal je krystalem osobním, vyzařuje především duchovní vibrace a nalazuje nás na naší podstatu a osobní dary, které neseme, přijetí naší síly a nových energií aInformací do našich fyzických těl, až do úrovně DNA.

Křišťál nás zarovnává do Božské osy, do přítomnosti a zesílení našeho osobního světelného portálu, kde můžeme přijímat a stahovat veškeré informace, ke kterým chceme znát odpovědi...Všechny naše Vyšší Já, my sami jako Průvodci v jiných dimenzích, všichni v jednom portálu v Jednom MY JSME.

Tento krystal je sice osobní, ale má se využívat také na kolektivní práci, či práci ve skupinách nebo při terapiích, kdy krystal světelným paprskem ostatním předá informace a kódy, které budou schopni přijmout a naladit na Kristovské energie v nás, které se šíří světelnou stoupou nekonečnými vesmírnými prostory.


3 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ