Křišťálová špice

Vyprodáno

Nádherná světlná křišťálová špice, která v sobě nese mnoho energií a velmi různých poselství. 

Je zde esence Bohyně Niké, kterou v krystalu můžete vidět, jak má ruce oslavně vztyčené jako symbol Vítězství. Krystal učí překonat vlastní hranice, aby nás nemohlo nic zastavit za cestou ke svým snům. 

Křišťál vybízí k pravé podstatě Svobody. Jsme tím, kým jsme, děláme to, co máme rádi a neděláme to, co nechceme, aby nám dělali ostatní. Vyjadřujeme svou Pravdu a jsme v harmonii se sebou i s přírodou. Cítíme lehkost života a prožitou svobodu, že můžeme být tím, kým skutečně JSME, že jsme příjímání i bez rolí a masek. Cítíme v této svobodě být sami sebou svou sílu, kterou jako inspiraci můžeme předávat ostatním. 


1 100,00 Kč

Dalším průvodcem je Archanděl Gabriel troubící na Trubku, jíž označuje konec starých časů a nastoupení nových Poznání a Energií, věcí, na které už jsme konečně připraveni. Všechno může být jinak, pokud se tomu otevřeš. 

V neposlední řadě je krystal propojený s komunikací se zvířaty. Je zde uzemnění a paměť Slona, řešení emočních bloků Hrocha, radost a oslava života Kolibříka a síla proměny Motýla.

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ