Křišťálová špice - vidět neviděné

Vyprodáno

Velmi unikátní zářící křišťál jemnohmotných světelných sfér a prostorů. 

Křišťál je velmi čistý, avšak pokud do něj nahlédneme hlouběji, při každém pootočení krystalu uvidíme světelné prostory a skrytá místa, která zazáří, aby se nám objevila a něco nám předala. 

Vidět neviděné. 

Možná vzhlížíme ke hvězdám, možná čekáme na odpovědi, obracíme se k druhým pro rady, avšak někdy přehlížíme ona tajemství a sféry, jenž jsou zde s námi, pouze v jemnohmotnější úrovni, že od nás nejsou oddělení a někde nahoře, ale že jsou zde s námi a my je můžeme pozvat do našeho života. 

Rozhlédni se kolem sebe, všude je živo, všechno je propojené, ty sám prostupuješ dalšími úrovni, aniž by sis toho byl vědom. Tvé Vyšší Já, jsi ty, tvá velikost se chce ukotvit na Zemi. Uzři sám sebe, uzři Svět. 

V lehkosti, radosti Křišťál tě vybízí k tanci života. 

Jaký bude ten tanec záleží jen na tobě. Můžeš pomalu našlapovat a být opatrný, můžeš tančit tanec, který tě někdo neučil a myslet na kroky a nebo se pustíš a necháš se vést - hudbou, prostorem, tvým tělem, duší a vytvoříš tak nový tanec, který vychází z tebe. 

V této svobodě a radosti si pak všimneš, že netančíš sám, ale že prostor, ve kterém jsi je plný dalších bytostí, kteří tancují s tebou...

Uvolni se a zhluboka se nadechni. Tvůj tanec právě začíná.


1 800,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ