Křišťálová osobní špice + zlatá esence

Vyprodáno

Křišťálová osobní špice, která je propojená se zlatou esencí, zlatou sférou, vyššími světelnými městy a zároveň pro naše fyzické tělo ještě působí jako aktivátor a urychlovač, vodič potřebných spojů a informací.

Křišťálová špice, pokud ji máme poblíž nebo ji držíme v ruce, tak její zlatá energie proudí tělem a zprůchodňuje vše, co je potřeba. Propojuje části těla, jenž mají utvořit Nové pozitivní spoje, aby celé naše tělo, každá buňka, orgán pracoval pro nás, stala se oním My Jsme v propojení s naším Vyšším Vědomím, Vyššími Já.

Zlatá esence prostupuje naší posvátnou krví a pomáhá nám v převibrování a zvýšení našich vibrací, rozvádět informace a energie do celého systému Vědomého těla. Zlato, které je ctěno všemi bytostmi i kulturami, energie, která je zde výjimečná se kterou se věky pracovalo a která nese mnohé klíče k hlubšímu poznání sebe sama - země - kosmu.

Zlatá esence nám pomáhá v přijetí nových energií, působí na světelný mozek a pro přijetí i nových léčitelských, technologickch, vědeckých principů, projektů. Něco, co cítíme vytvořit, budovat je zde jako Vyšší projekt pro Lidstvo. To vše v dokonalém propojení s naším Zdrojem - SRDCEM, aby společně tvořili, přijímali, rozhodovali ve spojení jako posvátný pár.

Samozřejmě je to křišťál, se kterými můžeme vše, co si jen sami dovolíme a dokážeme představit. Tento krystal se s námi propojí a bude přesně vědět, kdo jsme a na čem pracujeme a co potřebujeme, abychom se posunuli, vyléčili...

Pomůže nám v práci sami se sebou, v ukazování toho, co máme změnit, opustit nebo transformovat a naopak, co nám bude ukazovat naši velikost, co neseme za dary a jak s nimi pracovat. 

0,5 kg


2 200,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ