Křišťálová světelná špice

Vyprodáno

Nádherná, světelná Křišťálová špička, vysokých vibrací a plného Světla pro předání krystalických vysokovibračních energií.

Se špičkou ve svém poli jako vysílačem můžeme svým záměrem nechat prostupovat krystalické Světlo naše tělo, a tak v sobě narovnávat, uvolňovat bloky z energetických center, aktivovat a přijímat vysokovibrační světelné energie do každé části našeho těla. Do míst, kde je disharmonie. Propojení potřených částí a spolupráce mezi nimi. Vědomí celého těla.

Jeho světlo, záře a Vědomí nám chce předat a ukázat naši velikost, neohraničenost, propojenost se Vším, jako součást Zdroje a sami jako Tvůrci na Zemi.

Křišťál je průvodcem pro astrální cestování, pokud chceme uchopit naše paralelní životy, či další reality, které se nám nejen skrze sny mohou objevovat.

Pomáhá také lidem, kteří vnímají spíš zemské energie, aby pocítili a byli v souladu i s energií Kosmickou, a tím se zarovnali do plného harmonického středu Božské osy skrze své tělo.

Křišťál můžeme použít na jakoukoliv práci, kterou ucítíme naším srdcem. Nese univerzální a širokospektrální energie, můžeme jimi přijímat a stahovat energie, nové informace, kódy, přenášet energie a informace, naopak pak vysílat své záměry a přání, aktivovat místa na těle i v přírodě, dodat jim energie a také léčit jeho paprskem...

Křišťálová špice má 19,5 cm.


1 930,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ