Křišťálové žezlo + duha

Vyprodáno

Nádherný surový křišťál, energetické aktivní žezlo, které je určené pro bytost, která ve svém životě vede ostatní nebo má ve své pracovní oblasti určitou odpovědnost a činí rozhodnutí, vytváří nové projekty, které se také týkají ostatních lidí...

Přicházejí zkoušky, kdy vstupujete do své plné esence, síly a podstaty. 

Zkoušky, které mohou zrcadlit osobní vnitřní emoce a nezpracované situace, které se pak mohou v daných situacích ukazovat, abychom se s nimi naučili pracovat. 

Je to rozeznání energií, které jsou jak jen ty našeosobní a projevují se v realitě, ale také věci a energie, které jsou pak kolektivní nebo ostatních lidí, ale i tak je mohu plně vnímat skrze své Vědomí, nebo své pole, Tělo. 

Tento surový křišťál učí jasně vnímat naši pevnou vnitřní sílu, osobní zroj a energii a dává nám potřebný Nadhled, abychom situace viděli v tom pravém nezaujatém světle a osobním filtru. Jako bytost, která si je Vědomá Sama Sebe, stojí ve své síle s otevřeným srdcem a Vyšším Věděním, které používá ve všech situacích pro Vyšší Dobro. 

Na těle krystalu můžeme vnímat mnoho rotujících symbolů, kódů, které je propojené s Vizionářstvím, vidět věci o krok napřed, nahlédnout do budoucnosti, která na naší součástí v přítomnosti. 

Je zde kód pro propojení Světelné části Mozku, se svým srdcem. V Harmonii, ve svém středu a svým příkladem vést druhé, inspirovat je k daným změnám a otevírat jejich vnímání událotem a věcm, které jsou pro ně nereálné.

4 800,00 Kč

Tento krystal nese Vyšší moudrost, kterou bude předávat, ve své vrchní části tento krystal shromažďuje energie a informace, který jím neustále proudí a v tomto centru se kumulují a posilují, je zde také aktivovaná vnitřní komora, pro předání informací.

S krystalem se prvně budete propojovat, je dobré vyzkoušet si s ním stát s nohami ukotvenými v Zemi a držet jej v obou rukách ve svém středu před srdcem. Kde dojde k vyrovnávání a určité přípravě, krystal nám zde bude předávat energie a informace, co nás čeká...

Až budete připraveni (nemusí být hned na poprvé, ani za týden :) až se rozhodnte stoupněte si a do své aktivní ruky zvedněte krystal nad hlavu a nahlas proneste: Jsem Připraven/a.

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ