Křišťálový náhrdelník s lemurským krystalem

Vyprodáno

Křišťálový náhrdelník tvořený v portálový den 12. 12. 

Hlavním krystalem je světelný lemurský křišťál, který obsahuje kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy. Pomáhají ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla projevena v přítomnosti. Pomáhá rozpomenou a aktivovat léčitelské schopnosti, jež majitel tohoto krystalu má. Je pro tu, která vnímá propojení s Lemurií a také vodními bytostmi - delfíny, velryby... 

Krystalový náhrdelník v sobě nese také Akvamaríny, které jsou vysokovibračními krystaly, které nás propojují s vyššími vibracemi a pomáhájí nám v otevření se komunikaci jak s jinými bytostmi, tak také uvolnění veškerých bloků spojené s 5. čakrou.

Křišťál s turmalínem je vhodným ochráncem pokud jsme v období zkoušek při různých energetických i fyzických útocích nebo manipulaci. Dodává nám sílu a důvěru v sebe a vesmírný řád.

Labradorit je duchovní krystal s velmi silnou duchovní energií, můžete v něm vidět odraz celého Vesmíru a stvoření. Neustále něco zaniká, aby se vytvořil prostor pro to NOVÉ. Ukazuje nám, co v našem životě by chtělo transformovat a pustit, změnit, aby to nové mohlo k nám přijít vědomě a v poklidu.


2 000,00 Kč

Perly jsou spojovány s duchovní čistotou, vznešeností a také ženskou krásou. 

Krystalový náhrdelník tvoření v energiích 12.12. s vděčností a láskou Hanou Sahhu-Arah


© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ