Křišťálový portálový channeling sloup

Vyprodáno

Nádherný, majestátný kus Světelného křišťálového sloupu s velmi silnou krystalickou energií. Je to pořádný kus aktivního krystalického Vědomí.

Je to Vědomý krystal do domácnosti, do prostoru, kde může ukotvit svoje Světlo a rozprostřít kolem sebe své vysokovibrační energie a vytvořit tak portálový sloup Světla.

Proto je dobré dát tomuto krystalu trošku prostoru, neboť kolem sebe vytvoří sloup aktivní energie, kde můžete snadněji pak vnímat energie, informace apod. Ať je tam, kde může být portálem, zářičem, vysílačem a ukotvovačem energií a kódů Vzestupu a všeho osobního, co si dovolíte tento život přijmout a projevit ve hmotě.

Tento křišťál je v posvátném tvaru Channeling krystalu pro stahování, přijímání zpráv a jemnohmotnější komunikaci. Tento křišťál je vyššími světelnými paprsky jako komunikátor se světelnými sféry. Otevírá se komunikace na nových úrovních a nastal čas objevit a stáhnout informace k naším galatickým - multidimenzionálním Já.

Vše je velmi rychlé, otevírají se brány a prostory pro tuto komunikaci, otevření se tomu, co je ve Vesmíru mezi různými druhy tak přirozené. Vše ale přichází v souladu s vírou ve vlastní Sílu, Zodpovědnost a opravdovou vnitřní energií, které vyzařuje do prostoru. Je to vstoupení do vlastní síly Vědomí toho, že jsem již připraven otevřít závoj a clony, jenž mi bránili dané informace přijímat.

S krystalem tak samozřejmě může přijít i očista a uvolnění podvědomých bloků, vzorců nebo programů, které jsou zde kolektivně ukotveny. Je to důležitost neustále odevzdávat a tím rozšiřovat své Vědomí do nekonečnosti a měnit své vibrace. V lidském DNA kódů je těchto přijatých změn velmi mnoho, a tak vše má jít postupně, již můžeme být otevření a komunikovat, ale zároveň přicházet na další a další věci, které mění naši vibraci.

Je zde pro pocítění a naší vyšší energie, procítění a propojení se se svou hvězdou podstatou, multidimenzionalitou a otevření se veškerým Novým energiím, proudím, které chtějí být předány, pochopeny a ukotveni v kolektivním poli, krystalické mřížce.

Pokud do svého života přijímáme channelingový křišťál, říkáme Vesmíru i sami sobě pomyslné ano - jsem připraven. Neboť zde mohou přicházet jak informace o mě samém, co chci vědět a pochopit, ale také pro vyšší dobro a kolektivní Vnímání.

2,63 kg 

14 400,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ