Křišťálový světelný sloup 1,8 kg

Vyprodáno

Světelný křišťálový sloup s velmi nádhernou a silnou krystalickou energií. Jako hlavní krystal do domu, bytu, kde může ukotvit svoje Světlo a rozprostřít své vysokovibrační energie. Kde může být portálem, zářičem, vysílačem a ukotvovačem energií a kódů Vzestupu. 

Křišťál kolem sebe vytváří světelný sloup s vysokovibrační energií a zvyšuje tak vibrace na místě, kde je položen, vše zahaluje do bílého krystalického Světla. 

Jako hlavní světelný sloup. Mnoho lidí pracuje se surovými krystaly, avšak mnoho duší z různých sfér vidí krystalické obelisky, které stahují a vysílají energii v čistém portálovém světle. 

Jeho světlo prochází prostory i časy, aby nám pomohl najít shluky energií, body, které potřebujeme uvolnit, kde potřebujeme odpustit, něco přijmout, něco pochopit nebo někde naopak něco vykonat. Vše z úrovně srdce v propojení s naším Vědomím, odkývá to, na co jsme připraveni a na co nastává náš čas.

Tyto křišťály velmi působí na naše fyzická těla a jemnohmotnější světelná těla, aktivace a otevření určitých záznamů v nás, jako energetické spínače v našem těle. Křišťál nás nalazuje na jemnohmotnou energii a komunikaci s dalšími světelnými sférami v různých dimenzích, díky předávání vysokovibračních paprsků portálu světla jdou informace a nalazení snadněji přijímat.

Pomáhá nám právě s fyzickým tělem, aby pro něj byly procesy přijatelné a v lehkosti, aby duchovno nebylo odděleno od našeho každodenního života, ale naopak propojeno. Pomáhá nám tělo prosvětlovat a také uvolňovat energeticky vše, co můžeme pustit, abychom zbytečně v sobě nedrželi. Krystal nám ukazuje situace, kterých se držíme, starého myšlení, energií, a chápání, abychom mohli dojít do bodu ,,AHA momentu,, a pochopením a prožitím věci opravdu změnit. 

Krystalický sloup světla pracuje se všemi velmi individuálně, proto se nemusíme bát, že by svým silným světlem působil na ty, kteří nejsou připraveni nebo nechtějí řešit transformační témata. Každý má svůj čas a tento krystal si toho je plně Vědom, všem dává míru takovou, jakou každý potřebuje, na co je každý připraven...


7 700,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ