Křišťál Kristovského Vědomí + kódy

Vyprodáno

Nenápadný krásný surový křišťál, který je zářičem Kristovského Vědomí a Kristovských energií. Krystal dospěl do své dokonalé formy krystalu s poměrem stěn 7x3 a 3x3 

Druhý krystal se pak doslova vpil do krystalu Kristovského Vědomí, a ač měl svůj vývoj a jinou energie, stal se plně Jím a nyní jsou JEDNO. Krystal na svém těle nese také energetické otisky a kódy. 

Kristovské krystaly jsou plné Lásky a pochopení. Prošly si svou cestu, a tak dokáží vnímat individualitu a potřeby každého z nás. Nesposuzují, nehodnotí, vidí očima Lásky. A tak i nám předávají kódy, které bychom v sobě a ve svých srdcích měli znovu objevit, a tím je vyzářit do našeho pole, do prostoru, všude, kde kráčíme, ať je tato stopa zanechána. 

Křišťál je krystalem osobním, propojí se s námi na všech úrovních a můžeme s ním jak přijímat a stahovat potřebné informace, tak se s ním nalazovat na naše poslání, vedení, odpovědi na naše otázky. Být tím vším, co cítíme, nebýt oddělení. Můžeme ho taky žádat o vedení v lidských otázkách, v emocích a při tom jak reagujeme v určitých situacích. Nevinit se za to, ale také mít úctu a respekt k sobě samým. 

Krystal je Průvodce, pomocník a rádce na této cestě, jako dobrý přítel, který je zde pro tebe jako osobní krystal. Nese na sobě i kódy a symboly, které budou vyzařovat do prostoru Kristovské energie. 

0,33 kg

1 440,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ