Krystal dary Ze-Mě

Vyprodáno

Krystal dary Ze-Mě nám ukazuje krásu a rozmanitost, kterou můžeme vnímat všude kolem nás. Dary, které jsou pro mnohé tak přirozené, tak všední, avšak když se podíváš svým srdcem, můžeš ve všem spatřit zázrak. 

Každá energie, každá rostlina, vůně, situace pro tebe může být léčivá, může nést poselství a hluboké předání. Je jen na tobě, jestli jsi nalazený a jsi schopen vnímat synchronicity a veškeré Dary, které jsou ti zde na Zemi nabízeny. 

Jsou to také Dary, které vycházejí z Nás, Z-Tebe, Ze-Mě. Můžeme být podobní ostatním, můžeme druhé napodobovat, můžeme se nechat inspirovat, možná se někam zařadit do projektu, do skupiny. Avšak nejkrásnější je být sám sebou, ukázat veškeré své barvy, projevy a vlastně jít úplně novou cestou, vytvořit věci jinak. Nově, po svém. 

Tak jako tento nádherný krystal, jenž propojuje nepropojitelné. Rozhodl se jít vlastní cestou a své Dary a krásu vyzářit do světa. 

Krystal pomáhá v osobním zarovnání, ponořit se do hloubky sebe sama, pustit strachy, které nás omezují v tom plně být sami sebou. 

Učí a otevírá nás novým možnostem, novým propojením, novým princům, věcem, které možná vypadají bláznivě a třeba nikoho ještě nenapadli. Protože právě o tom dělat věci jinak, nacházet a předávat nové cesty a tím vnímat nový život a nové dary na Zemi je jednou z vysokých cest Tvořité energie a uchopení vlastní esence na Zemi.

Jeho něžná, světelná a zářivá esence má mnoho vrstev, barev a krystalických ukončení, které chtějí s vámi radost se a zpívat píseň vašeho srdce a projevení v přítomnosti, v největším daru, který se nazývá Život. 


2 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ