Krystal Nové Doby + hologram

Vyprodáno

Mystický mistrovský Krystal Nové Doby, Nových energií a Vytváření nových pozitivních Vzorců a jejich ukotvení na planetě Zemi.

Krystal, jenž prochází mnoho strukturami a dimenzemi a je propojený se Vším, co Jest, a tak v tomto celku se neustále proměňuje a tím se aktualizuje, proto ke svým předáním, zprávám, učením a uceleným informacím používá Hologramy, jako soubory obrazů, (jako film), zvuků, vibrací, barev ze kterého můžeme vidět celistvý obraz a tak si lépe vyložit danou situace nebo něco jasně a přesněji pochopit. Aby nedocházelo jak k zbytečným nedorozumněním toho, že jsme něco pochopili jinak, nebo že jsme do přijímaných informací vnášeli naše osobní Já a zkušenosti, a tím zdrojovou Pravdu mohli trošku zabarvit. 

Hologramy se navíc přizpůsobují osobním darům a vnímáním, krystal si sám nacítí, jaká složka je pro nás pro přijetí a pochopení nejpřijatelnější. Hologramy můžeme vnímat jak v meditačním nalazení, skrze sny, tak se snaží vše předávat přirozeně - např. při vysávání, uklízení, kdy děláme sice běžné činnosti, ale odsouváme bokem náš racionální mozek. 

V krystalu je toho mnoho, můžete vnímat akášické záznamy a především mnoho symbolů  kódů, jenž jsou součástí krystalu, mají kódové kapsle, které jsou otevřené a jsou předávány do prostoru nejen majiteli krystalu, ale i ostatním, jenž s krystalem budou v blízkosti. 

Krystal v sobě nese také Ametyst, což je viditelné i na fotkách, tato kombinace je velmi účinná, neboť jsou zde zastoupeny veškeré energie a esence zesílené právě duchovní energií, která prostupuje veškerou hmotu a je součástí Všeho, celého našeho života.

Krystal toho má mnohem víc, toho co není předatelné, ale musí se pocítit. 

Krystal ležel v červené posvátné hlíně v Madagaskaru, tak i v jeho záhybek můžete tuto červenou hlínu vidět. Ač by šla hlína po důkladném procesu vyčistit, vnímala jsem, že i krystal díky posvátné hlíně je zde více hmotně ukotvený a ke krystalu jako další esence Matky Země patří... 


4 400,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ