Krystal Nové Doby + napojení Akáša

Vyprodáno

Mystický, energetický, promněnlivý, nekonečný diamatový Krystal Nové Doby, Nových energií a Vytváření nových pozitivních Vzorců a jejich ukotvení na planetě Zemi.

Krystal jenž prochází mnoho strukturami a dimenzemi a je propojený se Vším, co Jest, a tak v tomto celku se neustále proměňuje a tím se aktualizuje. Aktualizuje a přizpůsobuje se díky tohoto propojení se Vším s aktuálními energiemi. Nic není stálého, vše se vyvíjí, tak i my můžeme na něco přijít a tím se omezit neboť nemusíme být tak ohliblivý a přizpůsobivý rychlým změnám, když už přijdeme na určitou stabilitu. Krystal nás učí pružnosti a přizpůsobení se neustále Novým, silným věcem.

V krystalu je toho mnoho, můžete vnímat akášické záznamy, jenž jsou posyktnuty majiteli krystalu, i pro další bytosti, jenž ho budou držet v rukou, můžete v něm vnímat světelné bytosti a především mnoho symbolů, jenž jsou součástí krystalu.

Krystal v sobě nese také esenci Záhnědy a také Ametystu, tato kombinace je velmi účinná, neboť je zde zastoupena jak silná duchovní složka, tak také ukotvující energie.

Slovy nejde předat energie tohoto nádherného a důležitého krystalu...

- // .-.- Meridja ..|-.-||


4 400,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ