Krystal Nové Doby

Vyprodáno

Speciální a výjimečný krystal, který vznikal poblíž vod na Madagaskaru. Jedná se o křišťálovou esenci propojenou se světelnou záhnědou a jsou v něm vidět i  akášické vrstvy. Zářič s Novodobou energií a nezvyklým propojením činí tento krystal velmi výjimečným především energeticky.

Krystal, jenž prochází mnohými dimenzemi a prostory, je propojený se Zdrojovým Věděním, a tak se jeho energie a vyzařování neustále proměňuje a aktualizuje, nejen pro energie kolektivní, ale také vaše osobní.

S každým posunem, prací na sobě nebo dokonce přijatou informací, pochopením, ukotvením energií v našem Vědomí, to vše se ihned aktualizuje a začne vysílat energie nové pro vaše nové vibrace, další brány a další úroveň.

Pomáhá nám to také v otevírání se novým možnostem, novým postupům, technikám a přizpůsobit se neustálým změnám.

Je to také Krystal, jenž nám předává vyrovnání mužské a ženské energie a její pochopení, spolupráce a tvorba na mnohých úrovních.

V krystalu je toho mnohé, akášické vrstvy, moudrost fantomů, symboly a diamantové energie...co všechno načerpáme, jaké komnaty krystalu otevřeme a jak je využijeme pro sebe nebo pro dobro ostatních, záleží opravdu jen na nás samých...

Jedná se o unikátní kusy krystalů, které mnohé z nich ještě nesou v sobě vodu nebo přímo pohyblivé vodní bubliny. U mnohých krystalů nejdou vidět nebo už se odpařili, ale esence v propojení s Vodou, jako nosičem informací je zde velmi zásadní. Voda, která je k mnohému klíčem...


4 100,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ