Krystal z Madagaskaru

Vyprodáno

Unikátní krystal z Madagaskaru se světelnými odlesky, duhami a sférami přináší velmi hluboký klid a zároveň nás učí v sobě objevovat své skryté potenciály a osobní sílu.

Křišťál nám pomáhá očistit se od všech přesvědčení a zkušeností, zážitků, které jsme prožili a díky kterých se můžeme cítit poskvrnění nebo nést určitou vinu a smutek. Přichází odpuštění sebe samým a očištění se na všech úrovních. 

Pomáhá nám v propojení se Zemí, abychom z našeho těla mohli každým výdechem propustit to, co už nám neslouží. Veškeré nahromaděné pocity, zážitky, emoce, které v sobě již nepotřebujeme nést. Až naše buňky se otevřou a propustí veškeré nezdravé informace, aby byly opět připraveny přijmout do sebe Zdrojové informace a Světlo.

Můžeme vydechnout a důvěřovat Vesmírnému řádu a také tomu, že vše má svůj čas...že se nemusíme hojit a něčeho chtít ihned dosáhnout, ale že je potřebná trpělivost, která přináší růže. Cesta je Cíl.

Zároveň nám krystal ukazuje skutečnou krásu naší Duše, naši cestu otevření Se, aktivace, naplnění osobní cesty a poslání. Dodání síly a odvahy objevovat veškeré potenciály duše, které neseme, odvahu udělat Nové kroky, které nás vedou k Posunu, k přijetí toho Nového, na co již jsme připraveni. 

Krystaly z Madagaskaru mají unikátní energie, je to ráj na Zemi, kde je mnoho endemitů, a tak je to i s krystaly, tento kámen do sebe převzal také další energie, je to křišťál, vlastně i záhněda a svým růstem z okolí přijal i další esence do svého Já a tvoří jednu esenci, propojenou harmonii. 

Váha: 665g


2 770,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ