Kunzit fialový oboustranný krystal

Vyprodáno

Nádherný oboustranně ukončený krystal fialového kunzitu, vysokovibrační průtokové energie. 

Jedná se o vysokovibrační přírodní krystaly z Afghánistánu. Proč přírodní? Protože jejich cena je také dražší a opět mnoho obchodníku kunzity ozařuje, aby měly barvu. 

Je to krystal, který zvyšuje naše vibrace, především působí na otevření se Nových energiím, energiím, které jsou tak silné, že z nich možná podvědomě máme strach (toho je hodně, to je moc silné, to neustojím, to mi změní život) V lehkosti a klidu nechat tyto energie prostoupit naším tělem, aby toto fialové transformační světlo nás mohlo převibrovat do vyšší úrovně našeho vědomí. 

Se zvýšenou vibrací těla poté začíná působit na 3. oko, kde můžete cítit určitý tlak, či nahromaděnou energii, která postupně prochází světelným mozkem. Kunzitové paprskové světlo pracuje se světelným mozkem a propojeními, aktivačními body v mozku, aby se opět sítě Vědomí propojily. 

Abychom si začali více uvědomovat veškeré naše činy, myšlenky a slova, kterým vysíláme energie a vibrace do prostoru, které putují celým Nekonečnem. 

Jeho fialové světlo nemají rádi entity a paraziti, je tak dobrou světelnou a nenápadnou ochranou. 

Krystaly kunzitu jako takové otevírá důvěru v naší cestu, podporují vnitřní vhledy a vize, kreativitu a přijímání Nových energií, situací do našeho života. 

Je výborným pomocníkem při meditacích pro duši, která se nedokáže soustředit a neustále jí něco lítá myšlenkami nebo nervozitou a neklidem v těle.

129 g

5 625,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ