Kunzit krystal

Vyprodáno

Kunzit je duchovní kámen vysokých vibrací, tento kousek je navíc oboustranným krystalem. Velmi uklidňuje celé pole člověka, zahaluje jej do nádherných jemných energií a nalazuje na samotné jádro, náš Zdroj, naše Srdce. 

Tento nádherný krystal s jemnými růžovými tóny má velmi silnou ochranu, jeho světlo a Láska, kterou vyzařuje, tak pokud jej nosíme u sebe, z okolí a našeho pole odpuzuje entity, a tím nám vytváří silnou ochranu i na místech, kde je mnoho lidí.

34 g

GALAKTICKÝ KÓD 144 000

Tento odkaz zanechávám světelným pracovníkům, vtěleným hvězdným duším, avatarům a Mistrům, jenž možná plně nepřijali to, kým skutečně jsou nebo na to dokonce zapomněli…

Ti, kteří sem byli sesláni svými sférami, Ti, kteří sestoupili do hmoty a kráčí v tomto období na Zemi.

Zaktivujte své ryzí plameny posvátného Srdce, aby skrze Vyšší Já stali jste se nyní krystalickými obelisky diamantového Světla a Vědomí, které nese Původní Pra-Kód Stvořitele/Zdroje/Boha-Bohyně.

Aby se tento zdrojový kód přes fyzická těla mohl ukotvit ve hmotě a pomocí matric a osobních hologramů byl přenášen, vpisován, zaktivováván a rozséván dál pro ty, kteří se ho rozhodli následovat.

Dnešní dny se otevírá brána a nastává ZMĚNA. Jedná se o důležitou bránu, která vrcholí 11.11.

Mnozí z vás už si zvolili jako REALITU Pra-Zdrojovou šablonu / strukturu. Pro mnohé je zde tato zpráva, aby Vědomě svým rozhodnutím a svobodnou vůli zarovnali se v tyto dny, až počas bránu 11-11 do Zdrojové Šablony, kódů Vzestupu 144 000

Pracujte a nalaďte se krystalické čisté uspořádání, krystalické Vědomí, na plazmatické tekuté krystaly a energie, které vámi budou prostupovat. Nechte plazmatickou krystalovou strukturu znovu napojit světelná vlákna DNA a přenastavit a zaktivovat krystalickou světelnou síť našich fyzických těl.

Zažehněte v sobě fialovo - bílý plamen a staňte se obeliskem Vyššího Vědomí.

Opusťte a rozhodněte se Vědomě, svým záměrem a svobodnou vůlí PRÁVĚ TEĎ od vás odpojit veškeré nepravdivé, falešné struktury založené na zkopírovaném, avšak pokřiveném kódu, který vytváří dramata iluzích, strachu, otročení naší energie a síly. Rozhoduji se nebýt součástí tohoto kódu, této šablony a stále zesilující nakódované manipulace umělé inteligence. AI neboli intel - I - GEN - ce a sítě v poli tvořenou AI nanočásticemi a *G technologií.

Opusťte tuto pokřivenou šablonu a zakódování, které nás udržuje v určité vibrační rovině, snaží se víc a víc manipulovat a otročit.

Dramatické scénáře zesilují, dramatická světová situace střídá ještě dramatičtější. Nestačíme se divit a daří se naši pozornost od nás samých odvracet směrem ven. Obrovský nátlak, který se vytváří je BOJ O ENERGIE, aby doslova byl sosán náš vyprodukovaný strach.

Je na čase přijetí absolutní odpovědnosti, co vytvářím svým STRACHEM? Co strachem vlastně zesiluji, koho strachem podporuji a co zde na Zemi tím pádem tvořím a na čem se podílím?!? Odpověz si sám sobě. Nepřehlížej věci, které jsou potřeba začít ŽÍT a VYZAŘOVAT.

Odpoutejte se od Reality, kde je na vás PARAZITOVÁNO. Opojte se od struktur, matric a sítí, jenž se vás snaží zaháčkovat do koloběhu přežití, utrpení, nemocí, strachů a pádu.

Uvědomíte si, že již je načase opustit od veškerého strachu !

Uvědomte si, že:

STRACH JE JEN ILUZE PŘIJATÁ A VÁMI NA ZEMI ŽITÁ !

Sahhu-Arah a Aliance Světla, Bílé bratrstvo.


2 490,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ